0

Yeğenimin ile Rahibe Fantezisi sikisim

Merhaba seks hikayesi okuyucuları. Ben Münevver, 32 yaşındayım. Samsun’da yaşıyorum. 1.60 boylarında, türbanlı, etine dolgun bir kadınım. Eşim bilgisayar mühendisi, ben ise ev hanımıyım. Çocuğumuz yok maalesef. Anlatacağım hikaye eşimin ablasının oğlu ile aramda geçti. Söz konusu çocuk, Emre, 18 yaşında ve bu sene üniversiteye başlayacak. Eşimin ablası, eşi ve Emre; Almanya’da yaşamaktalar. Bu sene bir fırsatını bulup yanlarına gitmeye karar verdik. Eşim işlerini ayarladı. Üç günlüğüne gidecektik.

(Uçağa bindik, Almanya’ya vardık, eniştem bizi aldı vs gibi gereksiz ayrıntıları geçiyorum)

Bir gün sabahtan eniştem eşimi şantiyeye götürmeye karar verdi. Beraber işleri inceleyeceklerdi. Ablam, Emre ve ben evdeydik. Ablama telefon geldi. Altın günleri varmış Türk arkadaşlarıyla. Bana gelmek isteyip istemediğimi sordu. Ben de istemiyordum ama kırmak istemediğimden biraz rahatsız olduğumu söyledim. O da üstelemedi ve yalnız gitti. Emre ve ben evde baş başa kalmıştık. Evet, tahmin edeceğiniz üzere Emre’yi arzuluyordum ben. Eşimle birbirimize aşıktık fakat cinsel hayatımız pek iç açıcı değildi. Benim de gözüm dışarılara kayıyordu. Emre ile birlikte olmak için bundan daha iyi bir fırsat bulamazdım. Ablam evden çıkınca hemen Emre’yi içeri çağırdım. Ona açıkça söylecektim ve eğer isterse birlikte olacaktık. Biraz aklını çelebilmek için topuklu ayakkabılarımı giydim ve eteğimi biraz sıyırıp bacak bacak üstüne atıp karşısında oturuyordum. Açıkça her şeyi söyledim. Emre şaşırmıştı ama şaşkınlığını hemen üzerinden atarak o da beni çok istediğini söyledi. Ben de mutlu olmuştum. Ama küçük beyefendinin bir şartı vardı. Kendisinin rahibe fantezisi olduğunu ve sırf bunun için evde rahibe kıyafetleri bulundurduğunu, ilk seks yapacağı kadına da bunu giydirip o şekilde onunla birlikte olmak istediğini söyledi. Ben türbanlı ve inançlı bir kadındım. Önce ters geldi, kabul etmedim. Sonrasında yaptığımın zaten inanca sığmadığını düşünerek kabul ettim. Emre odasından kıyafetleri getirdi. Ben karşısında soyundum. Türbanımı da çıkardım ve rahibe kıyafetlerini giydim. Artık hazırdık ve öpüşmeye başladık. Çılgınlar gibiydik, çok ateşli bir ortam vardı. Emre’nin yarağının sertleştiğini hissedebiliyordum. Emre’yi soymaya başladım. Yarağını elime alıp biraz 31 çektim ona. Sonrasında profesyonelce sakso yaptım. Eminim ki çok hoşuna gitti. Beni yatırdı, eteğimi sıyırdı ve amımı yalamaya başladı. Çıldırıyordum, hayatımda hiç o kadar zevk aldığımı hatırlamıyorum. Eşim zaten yalamazdı. Emre sertleşmiş yarağını bir çırpıda amıma yerleştirdi. Yavaş yavaş başladığı gel git hamlelerini gittikçe hızlandırdı. Canım da yanıyordu ama aldığım zevk için değerdi. Sonra Emre uzandı, ben kucağına çıktım ve yarağı götüme yerleştirdim. Kontrol ve tempo benim ellerimdeydi. Üstünde yavaş yavaş tepindim ve götümü sikmesini sağladım. Daha sonra domalmamı istedi. Götüme dayadı bir kez daha o muhteşem yarağını. Harika sikiyordu beni yakışıklım. Bir süre de öyle sikti ve boşalacağını söyledi. Ben de amıma boşalmasını istedim. O an neden bunu yaptım bilmiyoru, sanırım kocamdan intikam almak istedim. Beni Emre kadar iyi sikemiyordu çünkü. Domalmış vaziyette amıma boşalttırdım küçük prensimi. Sonrasında ikimiz de yaptığımız şeyden ne kadar zevk aldığımızdan bahsettik.

pornu

Seks hikayeleri sitesinde yöneticilik yapan ve kullanıcılara hikayelerini yayınlamalarına yardımcı olmak için görevliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir