0

Üniversite Arkadaşımın Kızlığını Zorla Aldım

Üniversite yıllarımda yaşadığım bir seks anımı size şimdi anlatacağım aktif hikaye okuyucular. Yaklaşık bundan 6 yıl önce sınıfımda bir kızı kendime aşık etmek için zorlardım ve onu sevdiğimi sürekli kendine ve en yakın arkadaşlarıyla konuşurdum. O da kendini naza çeker ve benimle konuşmak istemezdi. Oysa onun dolgun kalçaları karşısında dayanamayıp sınıfın ortasında kabaran sikimi elimle çekesim gelir. Ve hep onu gördüğümde ağzına vermemin hayalini kurardım. Bir ara onu ders çalışmak için arkadaşlarımla birlikte eve davet etmiştim. Ve ancak öyle benimle yakınlaşmaya ve arkadaş olmaya çalışıyorduk. Bir ara öyle bir kaynaşmıştı ki benimle ders, gırgır şamata birlikte karışıp artık dost diyebileceğim biri haline gelmişti.
Yine final dönemimiz en zor sınavları yaşarken ona bir gün gel bize çalışalım yine demiştim. Ve o da artık bana öyle güveniyordu ki arkadaşlarımızla değil, tek başına geliyordu.  Yaz dönemine denk gelen finallerimiz bizi hem sıcaktan bunaltıyor, hem de isteğimiz çalışmaya kalmıyordu. Her neyse bir ara yanıma gelirken kısacık bir elbise ve resmen hatları öyle belliydi ki bakakalmıştım onun o haline. Çok güzel bir ten kokusu vardı ders çalışırken yanıma yaklaştıkça onun o kokusunu alıp azıyordum. Ve birden ona ders çalışırken dedim ki Gözdeydi kızın adı.
Gözde ben sana dayanamıyorum öpebilir miyim? Dediğim an bana çığlık atmış ve terbiyesiz deyip evi terk etmek istemişti. Ben de onu hiç sallamadan direk kolundan tuttuğum gibi yatağa atmıştım. Ve beni tırnaklarıyla kedi gibi cırmalıyor ve beni daha çok tahrik ediyordu. O benden kaçtıkça ben onu iştahlı bir şekilde öpüyordum. Dokundukça amına çığlık atıyor sanıyor biri kurtaracak hiç umurumda değildi. Parmaklarımı bir ara hızlı bir amına sokmuşum ki kızlığını almak için penisimi içine sokmaya çalışmıştım bir yandan. Kendi beni sürekli elleriyle itiyor ve onu öpmeme izin vermiyordu. Ben de en sonunda ona sert bir tokat atarak bayıltmış ve böylece onun amını kolaylıkla girmeyi başarmıştım. Ve bir ara gözüm öyle kararmış ki onu sikerken penisimi içinden çıkardığımda her tarafı kan olmuştu. Artık bakire değildi benim hırçın kadınım.

pornu

Seks hikayeleri sitesinde yöneticilik yapan ve kullanıcılara hikayelerini yayınlamalarına yardımcı olmak için görevliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir