0

Samanların İçinde

O gün babam ile köye gitmiştik. Köyde Cem adında çok seksi bir akranım vardı. Genç sarışın 1.77, zayıf ve hafif kaslı bir gençti. Benden bahsedersek, 182, zayıf ve hafif kaslı. Yani tam aradığım tipti. Babam oda olmadığı için aynı odayı ve yatağı paylaşacağımızı söyledi! Odamıza gittik. Cem bana “Arkanı dön. Pijamamı giyeceğim.” dedi. Ben de döndüm. Sonra elektrikler kesildi. Cem çıplak kalmıştı. “Amaaan.” deyip yanıma yattı. ,

Çıplak mı yatacaksın dediğimde evet çok rahat dedi. Bana sen de yat dedi. Ben de tamam dedim. Soyundum. Sabah o benden erken uyanmış. Ben uyanınca benim çıplak vücuduma bakarak 31 çekiyordu. Benim onu gördüğümü görünce hemen boxerını giydi. Ben ona devam et dedim. O da etti! Bana gel sen de yap dedi. Sonra birbirimize 31 çektik. Derken kendimi onla sikişirken buldum. Sonra babam bize samanlığı düzenleyin dedi. Samanlıkta ikimizde sadece pantolonluyduk. Arada bir öpüşüyorduk. Sonra sikişmeye başladık. Çok seksiydi.

 

Benim hikayem bu kadar:)

pornu

Seks hikayeleri sitesinde yöneticilik yapan ve kullanıcılara hikayelerini yayınlamalarına yardımcı olmak için görevliyim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir